Poznajmy się

Kim jestem

Pamiętam, jak mistrz Zen Seung Sahn zadał mi pytanie: kim jestem? Przyznam, że nie miałem pojęcia, co odpowiedzieć. Zdałem sobie sprawę, że wszystko, co powiem, zostanie podważone. Odpowiedziałem więc: „Nie wiem”. Usłyszałem, że to dobry stan umysłu, więc nadal go utrzymuję i nadal NIE WIEM.

Jeżeli to, co lubimy, w jakiś sposób nas definiuje, to powiem wam, że lubię czas między 22:00 a 1:00. Lubię ciszę, którą mogę wypełnić moją muzyką. Lubię chwilę, kiedy do głowy przychodzą pomysły, nawet mając pewność, że rano nie będą już tak genialne. Lubię opierać się plecami o gorący piec, a także lubię marmite – substytut mocnych i intensywnych przygód.

Ten tekst w zamyśle miał was zachęcić do skorzystania z moich usług. Mam jednak wrażenie, że nie jest on szczytowym osiągnięciem w dziedzinie autopromocji. Na usprawiedliwienie powiem wam, że piszę go po północy, mam ubrane słuchawki na uszach, słucham Portishead, a moje myśli podróżują w czasie i przestrzeni.

Zakres usług:

Krótkie filmy Video

Oferuję pełen zakres usług związanych z produkcją Video, począwszy od nagrania materiału, aż po postprodukcję, w tym „color grading”, efekty specjalne oraz edycję dźwięku. W razie potrzeby mogę zapewnić profesjonalnego lektora operującego zarówno językiem polskim, jak i angielskim – native speakera.

Posiadam licencje na loty dronem, a także dysponuję profesjonalnym sprzętem do rejestrowania obrazu w wysokiej rozdzielczości.

Specjalizuję się w krótkich formach video przeznaczonych do reklamy w mediach społecznościowych. Jednakże nie oznacza to, że nie podejmę się zleceń o bardziej zaawansowanej formie. Napisz lub zadzwoń, na pewno wspólnie coś wymyślimy.

Działam na terenie Krakowa i okolic. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i do nawiązania kontaktu.

Plakaty / Okładki i ilustracje do książek / Okładki albumów muzycznych

Podejmę się realizacji projektów graficznych, które mogą być wykorzystane zarówno jako materiały promocyjne w mediach społecznościowych, jak i wydrukowane, aby promować wydarzenie kulturalne, służyć jako okładka do książki czy też albumu muzycznego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technik drukarskich, co gwarantuje, że moje projekty będą przygotowane na najwyższym poziomie, a efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Współpracowałem z wieloma artystami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wspomnę chociażby o legendzie światowej muzyki elektronicznej, Ianie Boddy, włoskim multiinstrumentaliście i kompozytorze muzyki ambientowej, Oöphoi, krakowskiej formacji postpunkowej Translola oraz ostatnio stworzyłem plakat dla Anny Marii Jopek i zespołu Kroke.

Zapraszam do współpracy oraz do zapoznania się z moim portfolio.

Fotografia

Rzeczywistość, którą ukazuję w moich zdjęciach, jest często filtrowana przez pryzmat tego, jak ja ją postrzegam, lub też przez wyobrażenie, jak mogłaby wyglądać, gdybym lekko przymknął oczy i zaczął biec, obierając sobie punkt kolizji.

Moje fotografie były prezentowane na wielu wystawach, m.in. w Galerii Pauza w Krakowie, na holenderskim Fotofestival Naarden w Naarden czy też w austriackim Linz w ramach projektu After Perestroyka. Jeśli masz ochotę na sesję zdjęciową, daj znać – możemy przedyskutować temat.

Jestem również otwarty na zlecenia czysto komercyjne, takie jak fotografie korporacyjne czy zdjęcia architektury wnętrz. Nie wykonuję jednak fotografii ślubnych, temat ten jest mi zupełnie obcy i budzi estetyczne obrzydzenie. W innych przypadkach serdecznie zapraszam do współpracy.

Rafal Kijas / Szincza

Napisz – postaram sie odpowiedzieć tak szybko jak to tylko będzie możliwe

13 + 3 =